Space Fighters
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Space Fighters

Ogame forum
 
PříjemPříjem  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 dotaz.......

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní




dotaz....... Empty
PříspěvekPředmět: dotaz.......   dotaz....... Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 8:13 pm

Ahoj lidi mám další dotaz už asi po čtvrtá se mi stalo že někomu vimlátím obranu raketama a když tam chci poslat letku tak mi to napíše že je v začatečnické ochraně a to samé se mi dnes stalo i z letkou pošlu jeden utok přinesu si hromady sur plus zničím obranu pak se mi letka vrátí chci jí poslat podruhé a zase se mi objevi že letka nejde odeslat že hráč je v začátečnické ochraně jak tomu mám rozumět ????????
Návrat nahoru Goto down
suntea
Lehký stíhač
Lehký stíhač
suntea


Poeet p?íspivku : 33
Age : 41
Bydliště : České Budějovice
Registration date : 09. 07. 08

dotaz....... Empty
PříspěvekPředmět: ochrana začátečníků   dotaz....... Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 10:32 pm

Mno, na ogame a hrách na podobném principu funguje ochrana začátečníků, což se odvozuje od počtu bodů jednotlivých hráčů.
Jednoduše řečeno, pokud je bodový rozdíl mezi hráči moc velký (nevím kolik bodů), není dovoleno vzájemné útočení nebo špionáž, na výměnu surovin se to, myslím, nevztahuje.
Takže pokud jsi někomu rozdrtil obranu raketami, přišel ve statistikách o body za suroviny, které za tuto obranu utratil a rozdíl mezi počtem bodů, které máte, je natolik velký, že na něj automaticky zaačala platit ochrana proti silnějším hráčům, tzn že i útok, který jsi poslal třeba ješte před dopadem raket, nebude platný. Prostě je třeba počkat až nasbírá zpět body a pak se dá útočit znovu.
Stejný případ je při zničení letky vyhlédnuté oběti, prostě přijde o body podle hodnoty lodí, které byly zničeny a pokud je rozdíl velký, dostane nováčkovskou ochranu.
Doufám že jsem to napsal srozumitelně Question
Návrat nahoru Goto down
Kapsch
Moderátor
Moderátor
Kapsch


Poeet p?íspivku : 78
Age : 31
Bydliště : Samotišky
Registration date : 09. 07. 08

dotaz....... Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz.......   dotaz....... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:16 am

Z "Vzorce ve hře" na oficiálním fóru:
Ochrana nováčků:
< 5.000 bodů: Nemůžeš útočit na hráče s vice než 500% nebo méně než 20% tvých vlastnich bodů. Tito hráči také nemůžou útočit na tebe.

> 5.000 bodů: Nemůžeš útočit na nikoho s méně než 20% svých bodů, kdo má méně než 5.000 bodů, a oni nemohou útočit na tebe.

> 25.000 bodů: Můžeš útočit na všechny kdo maji vice než 5.000 bodů a všichni ti také můžou útočit na tebe.


Podle tohoto body hráče na kterého jsi útočil klesly pod 5.000 bodů... Prostě smůla. Většina "íček" v mém okolí má bohužel pod 5.000 bodů (i díky mě Very Happy ). Aspoň aktivní hráči, které zničíš za čas nějaké ty body nasbírají a budou na tebe čekat Very Happy ...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




dotaz....... Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz.......   dotaz....... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 12:16 am

děkuji krasně vysvětleno

tak jsem se na to kouk a má 4906 bodu budu si muset chvíli počkat Sleep
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





dotaz....... Empty
PříspěvekPředmět: Re: dotaz.......   dotaz....... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
dotaz.......
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Space Fighters :: Space Fighters :: Chat-
Přejdi na: